Ruch rowerowy jest coraz bardziej powszechny – szczególnie że nie emituje spalin, jest zdrowy, ekologiczny, ekonomiczny i wpływa pozytywnie na nasz organizm.

Dlatego też posiadamy w swojej ofercie przyczepy reklamowe rowerowe na wynajem i na sprzedaż. Sprzedaż przyczep reklamowych rowerowych Bydgoszcz będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych klientów, którzy pragną promować swoją firmę w dogodnym dla siebie czasu i miejscu. Dzieje się tak z prostej przyczyny – posiadając na własność przyczepę reklamową, możesz pojechać w nią w dowolne miejsce, kiedy tylko zechcesz. Mogą być to parki, gdzie spacerują piesi, ścieżki rowerowe przy chodnikach, a nawet ścisłe centrum miasta. Przy okazji wiedzieć, że jest to bardziej bezpośrednia i najskuteczniejsza forma reklamy – rower znajduje się bliżej przechodniów i rozwija znacznie mniejszą prędkość, dlatego też informacje zawarte na reklamie są bardziej czytelne dla odbiorcy. Potencjalni klienci Twojej firmy mają więcej czasu na zapoznanie się z informacjami zawartymi na reklamie mobilnej. Jeśli sam będziesz reklamował swoją markę, będziesz mógł przy okazji porozmawiać na jej temat ze swoimi przyszłymi klientami. Nic także dobrze nie wpływa na pozytywny odbiór firmy jak bezpośredni kontakt z odbiorcą. Będzie to bardzo dobre posunięcie nie tylko podczas kampanii reklamowej danej usługi, czy też produktu, ale także kampanii wyborczej, nie tylko obejmującej wyższe szczeble. Przyczepa reklamowa rowerowa może stać się sprzymierzeńcem w promowaniu własnej osoby.

Jaka jest Bydgoszcz?

Bydgoszcz to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Stanowi duży ośrodek gospodarczy, kulturalny, akademicki, medyczny, wojskowy i sportowy. Bydgoszcz jest wielobranżowym ośrodkiem przemysłowym i usługowym, w którym obecnych jest wiele koncernów krajowych i zagranicznych. To właśnie z tego powodu nasza agencja reklamowa znajduje się właśnie w Bydgoszczy. To właśnie dla bydgoskich firm wydrukowaliśmy w ostatnich latach miliony ulotek w różnych formatach. Nie wolno zapominać, że Bydgoszcz liczy 358 922 mieszkańców.

Bydgoszcz jest ósmym miastem pod względem liczby mieszkańców w kraju i największym w regionie ośrodkiem gospodarczym. W mieście znajdują się uczelnie publiczne: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich, Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Akademia Muzyczna.

Bydgoszcz wyróżnia się jako ośrodek wojskowy, medyczny, kulturalny oraz sportowy. Jednym z większych miejscowych przedsiębiorstw są Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A., produkujące tabor kolejowy i tramwajowy. W Bydgoszczy działa kilka znaczących na świecie przedsiębiorstw elektronicznych oraz IT, między innymi: Atos, Jabil Global Services, Teleplan, Tyco Electronics czy Alcatel-Lucent. Od 2004 roku na terenie miasta działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny, który dzięki specjalnym ulgom oraz łatwym dostępem do infrastruktury gospodarczej stał się bardzo atrakcyjnym terenem pod nowe inwestycje, a co za tym idzie, nowe miejsca pracy.

To właśnie z tych powodów warto reklamować swoje produkty i usługi w Bydgoszczy. Jeżeli nadal szukasz partnera, który pomoże Tobie dotrzeć do bydgoszczan to doskonale trafiłaś / trafiłeś.