Wynajem przyczepy reklamowej to doskonałe rozwiązanie na promocję Twojej firmy niezależnie od tego, jaką działalność obejmuje.

Wynajem przyczepy reklamowej w mieście Bydgoszcz może poinformować Twoich potencjalnych klientów nie tylko na temat Twojej marki, ale także o jej lokalizacji, dzięki czemu będzie bardziej rozpoznawalna, a co za tym idzie, masz szansę na dużo większą liczbę odbiorców. Przyczepa reklamowa w lokalizacji Bydgoszcz obejmuje nie tylko samo miasto, ale także jego okolice – w tym obwodnice i drogi ekspresowe. Oznacza to, że odbiorcy będą w stanie dowiedzieć się o Twojej firmie w każdej chwili – jadąc samochodem, autobusem, czy też przechodząc chodnikiem lub będąc nawet w kawiarni, spoglądając na ulicę zza szyby. Jest to nienachalna i najskuteczniejsza forma reklamy, ponieważ obejmuje nieograniczony obszar swoich lokalizacji – reklamę mobilną można przenieść w dowolnej chwili, w dowolnym czasie, by zmienić grupę docelową. Oznacza to, że decydując się na wynajem przyczepy reklamowej Bydgoszcz, możesz ze swoją firmą być wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz – na drodze, w centrum, czy też na ważnych wydarzeniach kulturalnych, w których uczestniczy spora liczba osób, czyli Twoich potencjalnych klientów. Reklama mobilna jest reklamą przyszłości, ponieważ nie wpływa bezpośrednio na wygląd miasta i bardzo szybko można zmienić jej lokalizację, bez zgody konserwatora zabytków, czy też urzędu. Jest to także bardziej ekonomiczna opcja niż standardowy billboard i bardziej komfortowa dla najemcy. 

Jaka jest Bydgoszcz?

Bydgoszcz to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Stanowi duży ośrodek gospodarczy, kulturalny, akademicki, medyczny, wojskowy i sportowy. Bydgoszcz jest wielobranżowym ośrodkiem przemysłowym i usługowym, w którym obecnych jest wiele koncernów krajowych i zagranicznych. To właśnie z tego powodu nasza agencja reklamowa znajduje się właśnie w Bydgoszczy. To właśnie dla bydgoskich firm wydrukowaliśmy w ostatnich latach miliony ulotek w różnych formatach. Nie wolno zapominać, że Bydgoszcz liczy 358 922 mieszkańców.

Bydgoszcz jest ósmym miastem pod względem liczby mieszkańców w kraju i największym w regionie ośrodkiem gospodarczym. W mieście znajdują się uczelnie publiczne: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich, Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Akademia Muzyczna.

Bydgoszcz wyróżnia się jako ośrodek wojskowy, medyczny, kulturalny oraz sportowy. Jednym z większych miejscowych przedsiębiorstw są Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A., produkujące tabor kolejowy i tramwajowy. W Bydgoszczy działa kilka znaczących na świecie przedsiębiorstw elektronicznych oraz IT, między innymi: Atos, Jabil Global Services, Teleplan, Tyco Electronics czy Alcatel-Lucent. Od 2004 roku na terenie miasta działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny, który dzięki specjalnym ulgom oraz łatwym dostępem do infrastruktury gospodarczej stał się bardzo atrakcyjnym terenem pod nowe inwestycje, a co za tym idzie, nowe miejsca pracy.

To właśnie z tych powodów warto reklamować swoje produkty i usługi w Bydgoszczy. Jeżeli nadal szukasz partnera, który pomoże Tobie dotrzeć do bydgoszczan to doskonale trafiłaś / trafiłeś.